تزریق چربی به واژن

تزریق چربی به واژن

تزریق جربی به واژن با انتقال چربی به واژن و لابیا ، اعتماد به نفس خانم ها افزایش می یابد.

بسیاری از خانم ها با رشد سن احساس بهتری نسبت به ویژگی های جنسی شان پیدا میکند، اما با گذشت زمان، زایمان و افزایش سن، ظاهر بدن آنها تغییر می کند. با این حال ، تجربیات طبیعی زندگی نباید باعث شود از لذت بردن از بدن خود پرهیز کنند.

عمل جراحی جوان سازی واژن شامل انتقال چربی به لب ، برش بافت اضافی واژن ، تنگ کردن واژن یا ترکیبی از این روش ها است که می تواند اعتماد به نفس شما را تقویت کند ، رضایت جنسی را افزایش داده و بدن را به روزهای قبل از زایمان و روزهای جوانی برگردانید.

با گذشت زمان ، مادر طبیعت تمایل دارد چربی را در قسمت های خاصی از بدن – مانند شکم ، پشت ، ران داخلی ، پهلوها و باسن ذخیره کند – در حالی که نیروی جاذبه و زمان باعث می شود مناطق دیگر چربی از دست دهند یا از فرم خارج شوند. انتقال چربی اتولوگ ، که از سلولهای چربی از قسمت دیگری از بدن شما استفاده می کند ، روشی ساده و بسیار موفق برای بازگرداندن ظاهر و عملکرد طبیعی است.

برای بسیاری از خانمها ، ظاهر دستگاه تناسلی موضوعی نگران کننده است. هنگامی که لابیای مینور (لب های واژن داخلی) فراتر از لابیای ماژور (لب های خارجی واژن) باشد ، می تواند در هنگام پوشید شلوار ایجاد ناراحتی کند  و خانم های فعال ممکن است سایش نامطلوبی را تجربه کنند. برخی از خانم ها فقط با ظاهر واژن تقویت شده و جوان تر احساس به نفس بیشتری پیدا می کنند.

لابیای ماژور منطقه ای است که در آن وقتی زنان پیرتر می شوند، چربی خود را از دست می دهد،  انتقال چربی به لابیا می تواند اثرات زمان را معکوس کند و حجم  واژنزنان را در سن جوانی دوباره به دست آورد.

مزایا:

نتایج طبیعی و نرم پوستی

رویکردی کاملا طبیعی با استفاده چربی های بدن بیمار

زمان ریکاوری کوتا مدت

نتایج بلند مدت
اعتماد به نفس بیشتر در زمان ارتباط جنسی

واژنی با ظاهر جوان تر

افزایش عزت نفس

 

لابیای ماژورچیست؟

لابیا یک اصطلاح مشتق از لاتین به معنای “لب” است، لابیای ماژور همچنین  که به عنوان “لبهای بیرونی” نیز شناخته می شود ، چین هایی از پوست در هر دو طرف دهانه تا واژن است و در اکثر خانم های بزرگسال پوشیده از مو است. هنگامی که لابیا مینور را باز کنید ، “لبهای داخلی” قابل مشاهده است. اینها چین های کوچکتر و بدون مویی هستند که فقط در لابیا ماژور در هر طرف ورودی واژن قرار دارند.

تقویت لابیای ماژور از طریق  انتقال چربی اتولوگ (AFT) یک عمل جراحی واقعی است که در آن از چربی خود بیمار برای انتقال به لابیای ماژور استفاده می شود. این عمل به صورت سرپایی انجام می شود. زنانی که مایل به انجام این روش هستند به دنبال بازگرداندن ظاهری جوانتر برای لابیای ماژور هستند. این روش همچنین باعث بهبود و استحکام لابیا ماژور و در عین حال از بین بردن پوست افتاده میشود.

 

آماده سازی جهت عمل

بیماران در طول مشاوره اولیه ، تاریخچه پزشکی کاملی و لیستی از داروها ، از جمله ویتامین ها و گیاهان دارویی را ارائه می دهند.

موارد زیر نکاتی است که ممکن است به کوتاه شدن زمان بهبودی و کاهش احتمال بروز عوارض کمک کند.

استفاده از آسپرین (از جمله داروهای حاوی آسپرین) ، ایبوپروفن ، ناپروسین ، زگیل سنت جان ، ویتامین E و سایر مکمل های مورد نظر را قطع کنید. اینها به عنوان رقیق کننده خون عمل می کنند و می توانند باعث کبودی بیش از حد ، خونریزی یا سایر عوارض شوند.  حداقل دو هفته قبل و یک هفته بعد از عمل سیگار کشیدن را متوقف کنید ، زیرا نیکوتین می تواند گردش خون و بهبودی را مختل کند.

بعد از جراحی

بعد از عمل باید انتظار کبودی ، تورم و درد خفیف داشته باشید. برای کنترل هرگونه درد و ناراحتی ، دارو تجویز می شود.

بهبودی

روند بهبودی متفاوت است. بیشتر بیماران روز بعد از  عمل می‌توانند به فعالیت های روزانه خود بپردازند و حتی پیاده روی هم کنند.  ممکن است حمام گرفتن در روز دوم بعد از عمل از سر گرفته شود . فعالیت جنسی و ورزش ممکن است تقریباً یک هفته پس از عمل از سر گرفته شود.

 

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.