سفید کردن واژن

سفید کردن واژن

با افزایش سن ، پوست در ناحیه تناسلی بانوان تیره تر می شود. سفیدسازی این منطقه از بدن با استفاده از روش لیزر، آن را نرم و صورتی میکند.

روشن کردن رنگ واژن یک روش سریع و راحت است

برای انجام عمل لیزر واژن، هیچ فلزی(وسایل جلوگیری از بارداری) نباید در طول رحم در رحم باشد. استفاده از قرص یک گزینه معقول است، زیرا باعث می شود برنامه ریزی خانواده در صورت تمایل به فرزندان در آینده بیشتر شود.

برای انجام عمل، داخل واژن باید خشک باشد و برای از بین بردن رطوبت باید از سواب استفاده کرد.

در حالی که دراز میکشید ، یک کرم بی حس کننده در ناحیه تناسلی قرار می‌گیرد و یک عینک محافظ به شما داده می‌شود.

این درمان شامل لیزر کردن پوست لابیا ماژور (قسمت بیرونی واژن) می‌شود،  پس از چند تشعشع کوتاه از نور و احساس کمی گرما  عمل در حدود 30 دقیقه انجام می‌شود.

در عمل سفیدسازی واژن، واژن همزمان تنگ تر نیز میشود

پالس‌های لیزر CE2 (درشکل یک میله فلزی باریک روی یک هندپیس) که وارد واژن می‌شود کلاژن جدید در دیواره واژن می کنند.

مانند نتایجی که در بوتاکس و فیلرهای صورت برای از بین بردن خطوط و چین و چروک های ریز به دست می آید، سفیدسازی واژن یک جوانسازی کامل است که زمان را به عقب برمی‌گرداند.

مشکلی که در پوست واژن وجود دارد این است که بیشترین تراکم ملانوسیت ها (سلول هایی که رنگدانه می سازند) نسبت به هر جای بدن در آنجا وجود دارد،  منطقه ای است که اصطکاک زیادی از پیاده روی و ورزش در آن می تواند رخ دهد.

سفیدسازی واژن باعث تغییر رنگ در اثر پیری یا تغییر هورمون در ناحیه واژن و اطراف آن می شود.  درمان ساده می تواند ظاهر منطقه را بهبود بخشد.

روشن کردن رنگ واژن روشی است که برای کاهش یا روشن شدن بافت رنگی تیره تر در ناحیه واژن طراحی شده است که ممکن است بدلیل پیری یا تغییرات هورمونی ایجاد شده باشد.

تغییر رنگ واژن می تواند تأثیرات نامطلوبی بر زندگی عاشقانه و عزت نفس شما بگذارد. با این حال ، همه اینها به لطف روشهای روشن کننده / سفید کننده واژن قابل بهبود است.

روشن شدن واژن یک روش ساده است که به طور کلی در حدود 30 دقیقه انجام می شود. بعد از مشاوره با متخصص زیبایی با لیزر ، یک آزمایش انجام می شود تا اطمینان حاصل شود که درمان کامل مطابق آنچه انتظار می رود ، کار خواهد کرد. سپس بیمار کرم بی حس کننده را در منطقه تحت درمان اعمال میکند تا اطمینان حاصل شود که هیچ گونه ناراحتی در طول درمان وجود ندارد. سرانجام ، از لیزر شدید پالس (IPL) برای درمان و تصحیح مناطق تغییر رنگ یافته استفاده می شود.

چه زمانی نتایج را مشاده خواهیم کرد؟

نتایج معمولاً پس از اولین درمان قابل توجه است.  با این وجود، برای به دست آوردن نتایج مطلوب ممکن است چندین جلسه درمان مورد نیاز باشد.

دوره بهبودی برای سفید کردن واژن چیست؟

بعد از معالجه ، ممکن است خانم ها برای مدت چند ساعت در منطقه تحت درمان گرما را تجربه کنند. مراقبت های بهداشتی ویژه از منطقه برای دو روز اول پس از درمان بسیار مهم است.

حتی اگر ممکن است برای خیلی ها موضوعی حساس باشد ، هر روز زنان بیشتری به درمان های لیزر سفید کننده پوست واژن متوسل می شوند ، زیرا می خواهند پوست تیره که اطراف آن واژن آنها را احاطه کرده است ، عمدتا به دلایل زیبایی از بین ببرند.

این بافت تاریک در اثر پیری، یک عفونت باکتریایی ، تغییرات هورمونی یا بعد از زایمان ظاهر شود.

 

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.