شفافی پوست با فشیال

شفافی پوست با فشیال

چرا زمستان بهترین زمان برای فشیال است؟

زمستان فصل سختی برای پوست است. هوای سرد و و بادهای سوزان پوست را سخت و خشک می کند. استرس و تغییرات دمایی داخل ساختمان و خارج از آن، پوست را واقعا به دردسر می اندارند.

پس اگر به دنبال انجام فشیال بودید زمستان بهترین زمان برای این کار است. اشعه های فرابنفش در طول زمستان کوتاه تر هستند(بستگی به جایی که زندگی می کنید دارد) که این عالی است. برخی مواد مثل اسیدهای صورت زمانی که در معرض آفتاب قرار می گیرند حساسیت به نور و رنگدانه را افزایش می دهند.

فشیال های ماهیانه زمستانی به ذخیره رطوبت، تازه کردن پوست و گردش خون در پوست کمک می کنند.

فشیال صحیح باعث می شود پوستتان مانند تابستان جوان و شاداب به نظر بیایند.

برای کمک به گردش پوست و درخشان تر شدن چهره، لایه برداری کنید

سلول های پوست در فصل زمستان تمایل کمتری به جایگزین شدن دارند. یک درمان لایه برداری سبک میتواند پوست زمستانی خاکستری را جوان کند و حتی به تغییر رنگ یا رنگدانه ها کمک کند.

فصل زمستان همچنین زمان مناسبی برای لایه برداری یا پیلینگ است، که باید در حد امکان در معرض آفتاب قرار نگیرید. در هوای سرد تاریک بیرون نروید و در خانه بمانید و شکلات داغ مصرف کنید. لایه برداری صورت شما را شفاف می کند و باعث میشود احساس تازگی کنید.

آبرسانی فقط تمام کردن بطری آبتان نیست

معمولا در هوای سرد، آب صورتتان بخار می شود و گاهی اوقات آن را خشک و خشن می کند. این اتفاق با مرطوب سازی خشک در خانه هم میتواند رخ بدهد.

یک ماسک آبرسان که در یک فشیال پزشکی ارائه شده است، می تواند سرخی، خشکی زمستانی صورت را از بین برد و حتی پوست را برای از بین بردن خطوط نازک صورت پر کند. آبرسان همراه با  اسید هیالورونیک غلیظ به مرطوب شدن، محکم شدن پوست و کاهش ظاهر چروک ها کمک کند.

ویتامین ها و آنتی اوکسیدان ها به پوست شما در زمستان شادابی تابستانی هدیه می کنند

بعلاوه اینکه به پوست شما شفافیت ارائه می کنند، درمان های فشیال، دارای لایه هایی از ویتامین و آنتی اکسیدان هستند که کمک می کنند تا از پوست شما از عوامل خارجی محافظت شود.  ترکیبات آنتی اکسیدان می تواند آسیب هایی که به خاطر در معرض آفتاب و آلودگی بودن به پوست وارد میشود را درمان کرد. بسیاری از آنتی اکسیدان ها به کاهش التهاب کمک میکنند، چرخش سلولی را افزایش می دهند و باعث رشد سلول های پوستی جدید می شوند.

سرم همراه با فاکتورهای  رشد می تواند نشانه های پیری را با افزایش تولید کلاژن کاهش دهد و وبافت پوست را بهبود بخشد. مواد طبیعی که توسط بدن ما ساخته می شوند، موسوم به فاکتورهای رشد به جوانسازی سلول های پوست و درمان آسیب ها کمک می کنند و استحکام و قابلیت ارتجاعی پوست را افزایش می دهند.

از درمانگر صورت خود بخواهید، اگر از سرم های فاکتور رشد و آنتی اکسیدانی استفاده کنند که شامل آبرسان محافظ و آرامبخش باشند.

به یاد داشته باشید که اگر هوا آفتابی هم نباشد، از ضد آفتاب استفاده کنید، اشعه های فرابنفش از میان ابرها هم عبور می کنند. اگر ابرها منعکس کننده باشند، این اشعه ها قوی تر خواهند بود. در زمستان از مرطوب کننده ها و ضد افتاب استفاده کنید.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.