طراوت و شادابی پوست با پروفایلو

طراوت و شادابی پوست با پروفایلو

پروفایلو یکی از روش های درمانی از طریق تزریق است که این روزها بحث های زیادی در مورد آن صورت می گیرد. پرفایلو که درمان ضد چروک در سال 2019 نامیده شده است روش جدیدی برای جوانسازی پوست است. مثل بسیاری دیگر از فیلرهای پوستی، ماده اصلی این درمان اسید هیالورونیک است. با این وجود، پروفایلو تفاوت های جالبی با دیگر فیلرها دارد.

اسید هیالورونیک یک ماده طبیعی پلی ساکارید است که در بدن انسان وجود دارد. کارکرد اصلی آن حفظ هیدراتاسیون(آبرسانی) بافت است. ویژگی رطوبت رسانی اسید هیالورونیک برای مرطوب بودن پوست حیاتی است. میزان اسید هیالورونیک پوست با افزایش سن کاهش می یابد که نشان می دهد چرا افراد پیر پوست نازک و چرکی دارند.

تقویت کننده های پوست از اسید هیالورونیک برای مرطوب سازی استفاده می کنند. در این روش تزریق های کوچکی از اسید هیالورورنیک به لایه های میانی پوست انجام می شود.

فیلرها، از آن طرف طراحی شده اند برای جایگزینی حجم از درست رفته یا پر کردن حفره ها. آن ها معمولا به لایه های عمیق پوست تزریق می شوند. فیلرهای پوستی هم از اسید هیالورونیک ساخته شده اند. برای اطمینان از استحکام و دوام آن ها، ملکول های اسید هیالورونیک با اضافه کردن عوامل دیگری اصلاح میشوند، که شایع ترین آن ها بوتان دیول دی گلیسیدیل اتر است.

گرچه پروفایلو نیز از اسید هیالورونیک ساخته شده است، اما با دو روش بالا بسیار متفاوت است. از این روش برای بهبود پوست استفاده می شود تا اضافه کردن حجم. با این وجود روند درمان، تاثیرات، فناوری مورد استفاده بسیار متفاوت تر از تقویت کننده های سنتی پوست است. در قلب این درمان، یک مولکول اسید هیالورونیک خاص به نام HCC وجود دارد.

پروفایلو بالاترین غلظت اسید هیالورونیک موجود را دارد- 32 میلی گرم. اسید هیالورونیک در پروفایلو، نه وزن مولکولی بالا دارد و نه وزن مولکولی پایین و نه غیر متصل است.

بعنوان درمانی که از اسید هیالورونیک استفاده می کند، پروفایلو در زمان تزریق پوست را مرطوب میکند. اما hcc یک مرحله فراتر می رود. چیزی که خیلی جالب است این است که پروفایلو کلاژن و الاستین را در پوست افزایش می دهد که تاثیر آن فشردگی پوست و جوانسازی آن است.

پروفایلو ثابت کرده است که:

از سلول های کراتین ساز حمایت میکند و باعث بهبود سریع تر زخم می شود

سلول های پوست را برای تولید الاستین و کلاژن تحریک می کند.

سلول های بنیادی را در افراد مسن احیا کرده و تجدید چربی بافت را بازسازی می کند

به طور خلاصه، پروفایلو در محفظه های اپیدرم ، درم و چربی های سطحی فعالیت می‌کند تا بافت سالخوردگی ، بدون افزایش حجم احیا شود.

پروفایلو روند پیری را متوقف می‌کند

این پروسه برخلاف روش های تقویت کننده پوست، فعال است نه انفعالی. یک درمان جوانکننده ضد پیری است روند پیر شدن را از طریق بازسازی پوست متوقف میکند.

پروفایلو چه تاثیراتی دارد؟

وقتی که پروفایلو تزریق می شود، به سرعت ابرسانی پوست و خطوط ریز بهبود پیدا میکنند چرا که اسید هیالورونیک وارد پوست می شود. بعد از آن، سفت شدن پوست و بهبود الاسیتی دیده می شود. کسانیکه این روش را امتحان می کنند جوانتر به نظر می‌رسند.  تاثیر کامل این درمان تا 12 ماه بعد از عمل اولیه خود را نشان می دهد زیرا روند بازسازی زیستی زمان می برد تا کامل شود.

مطالعات نشان می دهد، از لحاظ آماری، پیشرفت های بسیار خوبی در آبراسانی به پوست، چروک ها، سختی پوست و .. در هشت هفته بعد از عمل ابتدایی صورت خواهد گرفت.

به یاد داشته باشید، پروفایلو عملی برای بهبود پوست است. معجزه نمی کند، یا جایگزین لیفت همراه با جراحی نیست. اگر مشکلات بافتی پوست شدید دارید به جلسات بیشتری برای دریافت نتایج دلخواهتان نیاز است.

پروفایلو چه ناحیه هایی را درمان می کند ؟

از پروفایلو برای درمان نواحی صورت و بدن استفاده می شود. با این وجود، تخصص آن برای گونه ها، گردن و غبغب تایید شده و بسیار موفقیت آمیز بوده است.

پزشکان از پروفایلو برای درمان نقاط مختلف بدن استفاده کرده اند:

پیشانی و نواحی چشم، گونه ها، قسمت پایین صورت، چانه، گردن ، بازو، دست، زانو، سینه و شک ، جای آکنه عمیق و …

پروفایلو چقدر داوم دارد؟

حدود دو جلسه درمانی نیاز است،  برای افرادی که سستی پوست شدید دارند احتمالا به جلسه سوم هم نیاز است.

بعد  از انجام عمل اولیه، پیشنهاد می شود درمان بعد از شش ماه مجددا انجام شود. طول درمان به عوامل مختلفی بستگی دارد، مانند نوع پوست بیمار، ژنتیک، سبک زندگی و فاکتورهای محیطی.

پروفایلو برای هر کسی که می خواهد بافت پوست ، آبرسانی پوست و سفتی پوست را بهبود بخشد مناسب است. بهترین عملکرد این درمان زمانی است که علائم پیری تازه شروع به پدیدار شدن می کنند.

پروفایلو فقط برای خانم ها نیست، برای مردان با پوست کلفت نیز بهترین کارایی را دارد.

 

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.