مراقبت از پوست در بهار/شش راه برای پوستی درخشان و زیبا

مراقبت از پوست در بهار/شش راه برای پوستی درخشان و زیبا

همانطور که می دانید زمستان به مرطوب کننده های سنگین و به خاطر خشکی هوا، به آبرسانی زیاد نیاز دارد.

اما وقتی هوا از خشکی و سردی به مرطوب تغییر می کند، باید محصولاتی که استفاده می کنید نیز مطابق این تغییر فصل باشد. بعد از زمستان خشک، در بهار، روغن های طبیعی تان متوازن می شوند. برای اینکه کمکتان کنیم برای فصل بهار چه محصولاتی تهیه کنید چند نکته زیبایی طبیعی برای به روز کردن روتین مراقبت پوستیتان ارائه می دهیم تا درخشش و زیبایی پوستتان برگردد

اسکراب لایه برداری

هوای زمستانی اجازه خودنمایی به پوست درخشان را به درستی نمی دهد. خوشبختانه وقتی بهار فرا می رسد، رسیدن به یک چهره درخشان آسان تر است. در طی ماه های زمستان، لایه برداری بیش از حد می تواند رطوب پوست را از بین ببرد و باعث حساسیت و خشکی آن شود. به همین دلیل است که توصیه می شود، هفته ای دو الی سه بار از اسکراب لایه برداری ملایم استفاده کنید تا پوستتان نرم و درخشان باشد.

ضد آفتاب

در بهار آفتاب بیشتر خواهد بود، یعنی استفاده از کرم ضد افتاب نسبت به چند ماه قبل مهم تر است. بارها شنیده اید که حتی وقتی آفتاب را نمی بینید از کرم ضد آفتاب با spf 30 استفاده کنید. حفاظت از اشعه های فرابنفش آفتاب برای حفظ سلامتی پوست مهم است. استفاده از کردم ضد آفتاب با اس پی اف 30 زیر آرایش ، شما را از خورشید در امان نگه می دارد و باعث میشود آرایشتان مدت بیشتری باقی بماند. کرم های ضد آفتاب منافذ پوست را می بندند و باعث درآوردن جوش می شوند، پس به دنبال کرم های کرم های غیر کومدوژنیک باشید. کرم های ضد آفتاب معدنی که حوای مواد مغذی مانند اکسیدزینک هستند حساسیت کمتری ایجاد میکنند تا انواع پوست را مجددا فعال کنند.

آبرسانی کنید

آبرسانی به پوست در فصل بهار نیز مانند فصل زمستان اهمیت دارد. خیار، لیمو، و نعنا ترکیبات کلاسیک آب معدنی هستند. لیمو و نعنا به هضم کمک میکنند و خیار همراه با خواص ضد عفونی که دارد به ابرسانی نیز کمک می کند.

کرم چشم

کرم دور چشم چیزی است که احتمالا تا سنتان بالا نرفته نمی خواهید از آن استفاده کنید. اما اگر از حالا که جوان هستید از آن استفاده کنید برای آینده تان سرمایه گذاری کرده اید.

مرطوب کننده سبک تر

هوای بهاری یعنی رطوبت و باران که می تواند پوست شما را چرب کند. در بهار نسبت به زمستان از مرطوب کننده سبک تری استفاده کنید.

آرایش طبیعی کنید

انتخاب آرایش به اندازه انتخاب محصولات مراقبت پوست مهم هستند. همیشه از یک آرایش سالم استفاده کنید. مثل آرایش معدنی بدون پارابن. و همچنین فراموش نکنید که شب ها آرایشتان را پاک کنید.

بنابراین خانمها ، به تغییر فصل به عنوان فرصتی برای ارزیابی مجدد امور روزمره مراقبت از پوست خود نگاه کنید و با متخصص زیبایی خود در مورد تنظیم برنامه زمان بهار خود صحبت کنید.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.