مواد آرایشی نمونه را استفاده نکنید

مواد آرایشی نمونه را استفاده نکنید

در هفته های گذشته، ویروس کرونا صدها هزار نفر در بیش از 100 کشور جهان را مبتلا کرده است. اما علی رغم افزایش نگرانی های بهداشتی، خیلی از صنایع اقدامات جدی برای جلوگیری از شیوع این ویروس انجام نداده اند. برخی از فروشگاه های محصولات آرایشی به خطر انتقال ویروس توجه کافی نمی کنند.

برخی از فروشگاه ها همچنان محصولات آرایشی نمونه عرضه می کنند، که معمولا در دسترس تمام مشتریان قرار دارد و هر کسی می تواند از آن استفاده کند.

هیچ چیزی کسی که عاشق محصولات آرایشی است را به اندازه استفاده از نمونه های تست به هیجان نمی آورد. در میان معرکه پاندمی ویروس کرونا، باید بسیار مراقب باشیم: نباید صورتتان را لمس کنید و نباید چیزهایی که دیگران قبل از شما به صورتشان زده اند را نیز استفاده کنید. بخصوص تسترهای آرایشی رایگان که در فروشگاه های محصولات آرایشی قرار دارند.

مواد آرایشی وارد دهانتان نمی شوند، اما معمولان این محصولات به چشم، دهان و بینی بسیار نزدیک هستند. این سه ناحیه حفره هایی هستند که معمولا از طریق آن بیماری های تنفسی منتقل می شوند. دست نزدن به صورت بسیار سخت است، اما الان زمان آن نیست به مکان های عمومی بروید یا بخواهید یک فرد با تجربه محصولات آرایشی تست را روی صورتتان امتحان کند.

بعلاوه در برس ها و اسفنج‌های آرایشی، مقداری کافی باکتری وجود دارد. بهتر است در خانه بمانید و فعلا به فروشگاه های محصولات آرایشی مراجعه نکنید.

 

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.