پروتز سینه

پروتز سینه

یکی از پر طرفدار ترین جراحی زیبایی بانوان ، پروتز سینه می باشد . این جراحی باعث افزایش سایز سینه بانوان می گردد . اما آیا انجام این جراحی منجر به بیماری می شود ؟ روند انجام این جراحی چیست ؟ با ادامه مطلب همراه باشید …

پروتز سینه

پروتز سینه

کوچک بودن بیش از حد سینه یکی از دغدغه های بانوان است که گاهی منجر به کاهش اعتماد بنفس آنها می گردد . یکی از روش های جراحی زیبایی زنان ،  پروتز سینه می باشد . این جراحی منجر به افزایش اندازه سایز سینه بانوان می گردد .

پروتز سینه که ایمپلنت نیز نامیده می شود ، در قسمت زیرین بافت سینه و یا ماهیچه قفسه سینه قرار گرفته می شود . در نتیجه منجر به رضایت مندی مراجعه کنندگان می شود .

گاهی ممکن است جراحی پروتز سینه بعد از درمان سرطان سینه نیز انجام شود .

دلایل انجام پروتز سینه

پروتز سینه باعث بهبود شکل ظاهری بانوان می گردد . در این جراحی می توان در هر دو سینه افزایش سایز ایجاد نمود . همچنین بانوانی که یک سینه کوچک تر از سینه دیگر می باشد می تواند از این روش برای رفع مشکل خود استفاده نماید .

در جراحی پروتز سینه می توان بافت سینه را بازسازی نمود ، این کار بعد از درمان سرطان سینه نیز استفاده می شود .

باید توجه داشته باشید که در صورت زیاد بودن افتادگی سینه ، پروتز سینه هیچ کمکی به رفع مشکل نمی کند و برای رفع آن باید از لیفت سینه استفاده نمود .

جراحی پروتز سینه را می توان با لیفت سینه انجام داد .

چه افرادی برای انجام پروتز سینه مناسب هستند ؟

یکی از متداول ترین سوالات در زمینه پروتز سینه کاندید مناسب برای انجام پروتز سینه می باشد . در ادامه به معرفی بانوانی که می توانند این جراحی را انجام دهند می پردازیم .

باید در مرحله اول بیمار از نظر فیزیکی در سلامت کامل باشد .

این جراحی بعد از ۱۸ سالگی انجام می شود زیرا باید رشد سینه کامل شده باشد .

بانوانی که به علت بارداری ، کاهش وزن ناگهانی  و … حجم سینه هایشان کم شده باشد .

وجود عدم تقارن در سینه

وجود سینه های کشیده

روند انجام پروتز سینه

کلینیک زیبایی بیمارستان عرفان نیایش یکی از بهترین مراکز برای برای جراحی زیبایی سینه می باشد . جهت دریافت مشاوره می توانید با شماره ۴۹۷۹۶۲۶۴ تماس حاصل نمایید .

این جراحی با بی حسی موضعی یا عمومی صورت می گیرد . در این جراحی یک برش در قسمت زیر سینه ، -زیر بغل و یا اطراف هاله سینه انجام می شود .

در این قسمت جراح سینه ، پروتز را در قسمت مورد نظر قرار می دهد و قسمت های برش داده شده را بخیه می کند . بعد از جراحی پروتز سینه پانسمانی روی محل بخیه زده قرار داده می شود تا باعث کاهش تورم گردد .

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.