چند روش برای  چهره بشاش بدون آرایش

چند روش برای  چهره بشاش بدون آرایش

اگر صدای پرندگان به گوشتان خورده و آفتاب را روی صورتتان حس میکنید، بهار درخشان و شاداب است که راهش را به روی زندگی ما باز کرده است.

بهار بهترین فصل سال برای تجربه کردن راه های جدید برای حفظ شادابی چهره است.

از اسپری صورت خودساخته استفاده کنید

برای شاداب کردن پوست حتما به یک اسپری صورت خودساخته نیاز دارید. مخصوصا اگر دختر پرمشغله ای هستید که دائم در رفت و آمد است. اسپری صورت ویژه خودتان را به راحتی درست کنید: یک بطری کوچک اسپری را با تونر ملایم دلخواهتان و فندق افسونگر پر کنید( نیمی تونر و نیمی فندق افسونگر) و سپس مقداری روغن درخت چای بیافزایید. هر وقت خواستید صورتتان را بیدار کنید و حواستان را تازه کنید این محلول را صورتتان اسپری کنید .

چشم هایتان را روشن تر کنید

شاید متوجه نشوید چقدر چشمان خسته روی ظاهرتان تاثیر منفی دارد. اگر به مدت طولانی روی صفحه کامپیوتر تمرکز کرده اید یا قربانی آلرژی فصلی شده اید، در چشمانتان مشخص خواهد بود: این چشمان می توانند ظاهری خسته و رنجور به شما دهند و همچنین چشم هایتان را خشک میکند. چند قطره مرطوب کننده، چند قطره چشم ملایم، روشنایی را به چشمانتان بر میگرداند.

به لب هایتان رسیدگی کنید

چه عاشق رژ لب باشید یا نباشید، لبتان به راحتی، پوسته پوسته، خشک یا چروک می شود. این زیبا نیست. یک درمان لب خود ساخته- با موادی که احتمالا همین الان در خانه دارید به شما کمک میکند.

مقادیر یکسانی از شکر قهوه ای، روغن زیتون و عسل را ترکیب کنید و روی لبتان قرار دهید( یادتان نرود مزه آن را هم بچشید، بسیار خوشمزه است). لب هایی نرم و مرطوبی خواهید داشت که برای هر چیزی مثل رژ لب قرمز آماده هستند.

داشتن دندان های سفید و درخشان کلید ظاهری تر و تازه است. حتی اگر خانه نیستید، باید از یک دهان شویه سفیدکننده دندان استفاده کنید. فکر می کنید که باید یک بطری بزرگ دهانشویه با خودتان حمل کنید؟ خیر. چند کپسول سایز بطری مسافرتی در کیف یا کشو میز خود قرار دهید. هر وقت خواستید، نفستان را تازه کنید، دندان هایتا را سفید کنید و دهانتان را تازه کنید از آن استفاده کنید. چیزی شبیه مسواک زدن است.

 

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.