کاشت ابرو

چه کسانی کاندید کاشت ابرو هستند

کاشت ابرو

در طول زندگی هر فرد موهای ابرو به دلایل مختلفی مورد آسیب قرار می گیرد و در طول زمان میزان موهای ابرو کم پشت شود یا به دلایل شکستگی در ابرو یا سوختگی موهای ابروی خود را از دست بدهد

در طول زندگی هر فرد موهای ابرو به دلایل مختلفی مورد آسیب قرار می گیرد و در طول زمان میزان موهای ابرو کم پشت شود یا به دلایل شکستگی در ابرو یا سوختگی موهای ابروی خود را از دست بدهد. برای اصلاح این مسله روش های مختلفی وجود دارد. یکی از راه های بسیار طبیعی و زیبا که می توان این نقص را در ناحیه صورت اصلاح کرد، استفاده از کاشت ابرو با موی طبیعی است .

کاشت ابرو

چه کسانی کاندید کاشت ابرو هستند؟

  • کسانی که دارای خط بخیه داخل ابرو باشند
  • کسانی که ابروی آنها کاملا ریخته باشد.

کیفیت کاشت ابرو

منظور از کاشت ابروی با کیفیت کاشتی است که، طبیعی به نظر برسد. هدف از کاشت، طبیعی به نظر رسیدن آن است. برای طبیعی به نظر رسیدن کاشت در وهله اول باید طراحی که برای فرد انجام می شود، با صورت فرد هماهنگی داشته باشد.

رضایت بیمار بعد از کاشت ابرو

 

نحوه کاشت ابرو

کاشت مو طبیعی برای فرد از انتقال موهای پشت سر به ناحیه ابرو در صورت است که باید توسط تیم پزشکی صورت بگیرد و تحت نظارت پزشک باشد. در این روش از یک نوار باریک پوست سر در ناحیه پشت سر استفاده می شود و موها به صورت تکی در ناحیه ابرو کاشته می شود. این روش نیاز به بیهوشی ندارد و فقط از بی حسی موضعی استفاده می شود و نیازی به تراشیدن ابروهای فرد نیست.

جهت کاشت موها در ناحیه مختلف ابرو باید رعایت شود، در ناحیه تاج به سمت بالا، در ناحیه تنه به سمت بغل و در ناحیه دم به سمت پایین باشد. کاشت ابرو برای پرپشت کردن ابرو یا تغییر فرم آن یا زیباتر کردن آن نیست. همیشه ابرویی که کاشته شده نسبت به ابروی طبیعی فرد نرمال، کیفیت پایین تری دارد.

در کاشت ابرو خواب موهای کاشته شده بسیار حائز اهمیت می باشد. به زاویه ای که موهای در آمده با سطح پوست می سازد، خواب ابرو گفته می شود . این زاویه در وهله اول ۳۰ تا ۴۵ درجه خواهد بود و پس از کاشت ابرو این زاویه به ۱۵ الی ۲۰ درجه خواهد رسید.

مهم تر از خواب ابرو، سایز سوراخ های ایجاد شده در ابرو می باشد. این سوراخ ها باید با ابزار خاصی ایجاد شوند ت سوراخ های بسیار ظریفی ایجاد کنند. این سوراخ های ظریف از چند نظر اهمیت بالایی دارند :

  • اگر به ابروی فرد کاشته شده نگاه کنیم متوجه دستکاری و کاشت نخواهیم شد
  • زمانی که سوراخ ریز باشد سطح مقطع کمتری را زخمی می کند در نتیجه با فاصله کم تری سوراخ های بعدی و در نتیجه تراکم بیشتری برای فرد ایجاد می شود.
  • از گرافت های تک تار مویی که خواب و جهت مشخصی دارند باید استفاده شود. گرافت های تک تار مویی، گرافت هایی بسیار ریزی هستند که فقط در سوراخ های ریز می توانند قرار بگیرند و فیکس شوند.

در نتیجه این سه مرحله، با ایجاد سوراخ های ریز برای فرد، کاشتی طبیعی ایجاد می شود.

موهای کاشته شده قابلیت رشد دارد در ابتدا به دلیل اینکه از موهای سر استفاده می شود رشد سریعی دارد ولی بعد از مدتی طبیعت بستر ابرو را پیدا می کند و رشد آنچنانی ندارد .

مراقبت های پس از کاشت ابرو

ابروهای کاشته شده تا مدتی آسیب پذیر هستند باید از آسیب فیزیکی، کشیدن دست بر روی ابروها، آسیب به منطقه و همچنین رنگ کردن آنها خودداری کرده تا موهای کاشته شده در بستر مناسب قرار گیرند.

جهت دریافت مشاوره در کلینیک پوست ، مو و لیزر عرفان نیایش با می توانید با شماره ۴۹۷۹۶۲۶۴ تماس حاصل نمایید .

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.