درباره کلینیک

به کلینیک تخصصی ,ليزر،كاشت،جراحي زیبایی وپوست خوش آمدید .این کلینیک از بهترين کلینیک هاي تخصصی بخش خصوصی و بيمارستاني است كه قادر به انجام كليه امور زيبايي و جراحي با تیمهاي مجربي از متخصصین پوست و مو جراحان پلاستيك و پرسنل حرفه اي با سالها تجربه و بالاترین درجه تخصصی می باشد.
این مرکز دارای آخرین و پیشرفته ترین تکنولوژی هاي انواع لیزر بوده و در زمينه هاي مختلف شامل كاشت تخصصي ابرو و مو لیزر موهاي زائد،ليزرهاي ليفت دهنده و كلاژن ساز ،انواع روشهاي زیبایی و جوانسازي,۴D,کاهش سايز و چربي سوزي و برطرف كردن شلي ها و افتادگيهاي بدن خصوصا بعد از رژيمها و كاهش وزنهاي شديد،حذف انواع ضایعات پوستی،زگيل ،خال ،ميخچه،برطرف كردن شلي و خشكي واژينال و بهبود افتادگيها و بي اختياري ها،درمان عروق واريسي و انواع لك و كك و مك و پاك كردن تتو با ليزر وميكرودرم و ميكرونيدلينگ، تزريق بهترين برندهاي ژل و بوتاكس و مزو تراپي و انجام پي ار پي و كربوكسي تراپي و رفع اسكار و استريا و تيرگي ها و ليفت با نخ و تزريق چربي و …… فعاليت دارد.
دراین مرکزانواع جراحی هاي زيبايي شامل بلفاروپلاستی,لیفت صورت و ابرو ,پيكر تراشي ,لیپولیز,لیپوماتيك و ليپو ست ،ليفت و پروتز سينه ،رينو پلاستي و ابدومينو پلاستي و………توسط بهترين جراحان پلاستيك و زيبايي انجام میشود. و مشاوره ي رايگان همه روزه توسط پزشكان انجام ميگردد.

آدرس : تهران ،همت غرب ،خيابان كبيري طامه،خيابان بهار،بيمارستان عرفان نيايش،طبقه ي MZ،كلينيك زيبايي و ليزر
تلفن:

٤٩٧٩٦٢٦٤
٤٩٧٩٦٢٦٥
٤٩٧٩٦٢٦٦

پذیرش : از ساعت ۸ تا ١٩و پنج شنبه ها از ساعت ٨ الی ١٦